Türkiye’deki Savunma ve Güvenlik projeleri, Savunma, Güvenlik ve Nükleer Proje Direktörü ve aynı zamanda Türkiye Uzmanı olan Patrice MOYEUVRE tarafından yönetilmektedir.

Patrice MOYEUVRE, Fransız Hava Kuvvetleri bünyesinde uzun bir askeri kariyer biriktirmiştir. Advantis Consulting'de Savunma ve Güvenlik Proje Direktörü olarak göreve başlamadan önce, Tuğgeneral olarak operasyonel ve üst düzey yönetim pozisyonlarında önemli projelere imza atmıştır.

Türkiye uzmanı olan Patrice MOYEUVRE, Ankara'daki Fransız Büyükelçiliği'nde iki kez savunma ataşesi olarak diplomatik görevde bulunarak, güvenlik ve savunma alanında, Fransa ve Türkiye arasındaki ikili ilişkileri başarıyla yönetmiştir.

Fransa Ulusal Güvenlik Adalet Araştırmalar Enstitüsü (INHESJ) ve NATO Savunma Koleji’nden mezun olan Patrice MOYEUVRE, Paris’te Doğu Dilleri ve Medeniyetleri Ulusal Enstitüsünde öğrenim gördükten sonra Ankara Üniversitesinde eğitimine devam ederek akıcı bir Türkçe’ye sahip olmuştur.

Advantis Consulting, uzman ekibi ve güçlü deneyimi sayesinde, Türkiye’de savunma ve güvenlik endüstrisine yönelik her türlü ticari gelişim faaliyeti ve girişiminizde size kusursuz bir hizmet sağlama olanağına sahiptir.

Savunma ve Güvenlik sektörünü keşfetmek için buraya tıklayın (Fransızca)

Geri