2003’ten bu yana, Advantis Consulting, toplamda 230’den fazla yatırım, pazar stratejisi ve analiz dosyası yönetmiştir.

İnsan odaklı bir şirket olan Advantis Consulting, her türlü proje ve yapıya uyum sağlamaktadır (KOBİ / ETI veya çok uluslu şirketler). Danışmanlarının çapraz becerileri sayesinde sektörünüz ne olursa olsun her daim hizmetinizdedir.


BİZE GÜVENDİLER

"Advantis, genç ve dinamik ekibi ile, Türkiye’de kuruluşumuzdan bu yana bize destek olan, ciddi ve başarılı bir danışmanlık ofisidir. Ülkeyi tanımadığımız için, Advantis’in yardımı olmadan kuruluşumuz muhtemelen daha uzun ve zorlu olurdu. Advantis, her türlü hizmeti hızlı ve profesyonel şekilde sunuyor: müzakere, strateji, idari, mali ve hukuki."
GALLEZ


"Advantis ekibiyle yıllardır çalışıyoruz ve Türk ekonomik dünyası hakkında bilgilerini, iş ağlarını, reaktif olmalarını, pragmatik ve doğru çalışmalarını takdir ediyoruz. Ayrıca iş etiklerini, insanlıklarını ve her daim müsait olmalarını saymıyoruz."
BRETAGNE COMMERCE INTERNATIONAL


"2013 yılında Türkiye’de yatırım yapmaya karar verdik, yeni bir sayfa ve hikâye yazmayı hedefledik. Bulunmaz Hint kumaşını bulduk: reaktif ve müsait. Advantis çok çeşitli yetenekler sunuyor: hukuki, mali, iş ortaklarının seçimi, rakip analizi, vs. Ağı ve ilişkileri sayesinde, zaman kaybetmemize ve yanlış seçimler yapmamıza engel oldu. Dört senedir birlikte çalışıyoruz ve iş birliğimiz halen başarılı. Advantis ile güçlü ve güvenilir ilişkimiz olmasıydı, muhtemelen Türkiye’de olmazdık."
VEGETAL SOLUTIONS


"Türkiye’yi Advantis’siz denedik: başarısız olduk. Ve Advantis ile denedik: başarıya ulaştık. Reaktif, iş bitirici, müşteri odaklı ve inisiyatif kullanan ekibi sayesinde, Advantis yerel pazara uygun bir strateji belirlememizi ve 6 ayda satış gerçekleştirmemizi sağladı."
EXPORT ENTREPRISES