TÜRKİYE-FRANSA İLİŞKİLERİ UZMANLIĞI
Sanayi & Ticari Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

Uluslararası yatırım danışmanlığı

Türk şirketlerin uluslararası iş geliştirmelerine ve yatırım yapmalarına destek olmak için, Advantis Consulting, Fransa merkezli, 15 ülkede mevcut, dünya çapında, yatırım danışmanlığı alanında farklı mesleklerde uzmanlaşmış danışmanlardan oluşan bir danışmanlık ağın Türkiye temsilcisidir.

Uluslararası yatırım ve iş geliştirme projeniz hangi aşamada olursa olsun, Fransa ve dünyanın belli başlı pazarlarında yerleşik danışman ekiplerimiz, projenizin başarılı olmasını sağlamak adına, yürütülen çeşitli (dış büyüme, devir, ortak girişim) işlemler, organik büyüme – iştirak kurarak büyüme, ticari gelişme gibi stratejinizin her aşamasında size danışmanlık hizmeti ve destek vermektedir.

Projenizi güvenle başarmak için, uluslararası danışmanlık ağımızdan doğrudan faydalanacaksınız :

  • Projenize en uygun gelen bölgeyi seçin: uzmanlarımız bölgeleri içeren kısa bir liste hazırlayabilir, işletme stratejinize en uygun bölgeyi seçerken bilgi vererek karar vermeniz açısından yerel iş ortaklarıyla geziler düzenleyebilmektedir.
  • İşletme ile ilgili soruları cevaplamak: Yatırımınıza ilişkin vergi, iş yasası, personelin yurtdışına gönderimi ile diğer ilgili düzenlemeler hakkında sorularınızı cevaplayabilmektedir. Aynı zamanda idari formalitelere destek dâhil personelin yeniden yerleştirilmesi konusunda yardım sağlanır.
  • Kilit makamlarla irtibata geçmek: Fransız bölgesel ve il merkezleri dâhil yerel yönetim, hükümet temsilcileri ve seçilmiş memurlarla tanıştırılmak.
  • Devlet yardımından faydalanmak için ehil olduğunuzu incelemek: bölgesel, ulusal ve AB düzeyinde mevcut finansal avantajların belirlenmesi.
  • Yenilikçi küme fırsatlarını keşfetmek: işiniz için en uygun yenilikçi kümelerle irtibata geçmenizi sağlayabilir, böylece mevcut en iyi iş fırsatlarını keşfetmenize yardımcı olabiliriz.

rentacar lüks araç kiralama bmw kiralama audi kiralama