TÜRKİYE-FRANSA İLİŞKİLERİ UZMANLIĞI
Sanayi & Ticari Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

Yönetim

Şirket kurucusu İlker Onur, 2003 beri operasyonları yönetmektedir. 1998 yılına kadar Fransa'da Carrefour International satınalma görevinden sonra, Türkiye'yede sırayla CarrefourSA, TeknoSA ve KVK Teknoloji'de Satınalma ve Pazarlama müdürü görevlerinde bulunmuştur.


Toplam 17 yıllık Türkiye – Fransa ilişkilerinde tecrübesi ile özellikle sıfırdan proje kuruluşunda, sanayi yatırımları ve firma birleşmelerinde, ticari stratejik müzakerelerde uzmanlaşmıştır.


Ana faaliyetimiz

Advantis Consulting’in başlıca çalışma alanları  Fransa ve frankofon ülkelere veya bu ülkelerden Türkiye’ye gelen firmalara, şirket birlemelere ilişki operasyonel  danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, ve siyasi danışmanlık hizmetleridir.

  • Geliştirilen ortaklıklarda projenin bütün aşamalarında ve özellikle operasyonel faaliyetlerde temel amacımız müşterimizle birlikte doğru karar ve stratejileri kararlaştırmak ve uygulamaktadır. Anahtar teslim çözümleri paket olarak veya teke tek sunuyoruz
  • Advantis müşterilerine, başarılı birleşme ve satın alım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla gerekli uzman deneyimle desteklenmiş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır ve yabancı yatırımcıların Türkiye'deki M&A yatırımlarını yönlendirmek, güçlendirmek, ortaklık yapılarını düzenlemektedir. 
  • Potansiyel satın alım işlemlerini tanımlama, yatırım kriterlerine dayalı potansiyel hedefleri daraltma ve bunun sonrasında müşterilerimizin ilgilendiği projeleri müzakere etmek için, iş sahipleri ile görüşme süreçlerini tasarlayıp, yönetmektedir.
  • Türk müşterilerinin adına Fransa 'da lobi faaliyetleri yürütmektedir.
firma-agac

rentacar lüks araç kiralama bmw kiralama audi kiralama