Advantis Consulting, uluslararası girişimlere yönelik hizmetler sunan bağımsız şirketler ağı olan Globallians’in kurucu üyesidir.

Globallians, bugün Avrupa, Asya ve Amerika ülkelerinde, hızlı büyüme fırsatları olan hedef pazarlarda bulunan 200’ü aşkın çok kültürlü geniş bir kadroya sahiptir ve 5.000’den fazla müşteri Globallians ağını tercih ederek yüksek başarılara imza atma fırsatını yakalamıştır.

Globallians’ın küresel ağını keşfetmek için buraya tıklayın

Globallians ağı, uluslararası alanda gelişmeyi hedefleyen girişimci firmalara hizmet sunmak için tek bir çatı altında toplanmış, alanında ve ülkesinde uzman bağımsız şirketlerden oluşan bir şirketler topluluğudur.

Globallians, yerel uzmanlığını, mesleki ve sektörel bilgi birikimini uluslararası alanda gelişmek ve ihracat yapmak isteyen şirketlerin hizmetine sunar.

Globallians, bugün Avrupa, Asya ve Amerika ülkelerinde, hızlı büyüme fırsatları olan hedef pazarlarda bulunan 200’ü aşkın çok kültürlü geniş bir kadroya sahiptir.

5.000’den fazla müşteri Globallians ağını tercih ederek yüksek başarılara imza atma fırsatını yakalamıştır.Ağın her üyesi çok özel kriterlere dayanarak ve uzmanlık alanlarına göre özenle seçilmektedir:

  • Şirketlere, gelişmeyi hedefledikleri ülkeye göre operasyonel destek hizmetleri sunan ve bu alanda en az 10 yıllık deneyimi bulunan,
  • Aktif olduğu sahada donanımlı bir altyapısı ve ekibi bulunan,
  • Akreditesi olan ve/veya resmî kurumlarca (eyaletler, bölgeler, bankalar, CCI) denetlenen,
  • Çok dilli ve çok kültürlü ekipleri bulunan firmalardan oluşmaktadır.
  • Daha fazla bilgi için globallians.com sayfasını ziyaret edin